Wyposażenie łazienek

Łazienka jest bardzo ważnym miejscem w każdym budynku, dlatego firma San-Gaz przygotowała dla swoich klientów szeroką ofertę tego asortymentu. Ceramika sanitarna, armatura łazienkowa, brodziki, umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, odpływy liniowe to tylko część asortymentu dostępnego w ofercie San-Gaz.

Firma obsługuje inwestycje komercyjne gdzie cena odgrywa kluczową rolę, jak również stylowe apartamenty gdzie dostarcza ekskluzywne wyposażenia łazienek. Przewagą firmy jest dobór asortymentu łączącego piękną i nietuzinkową stylistykę z cenami, które są przystępne dla większości użytkowników.

Dzięki corocznym szkoleniom personelu nie tylko doradzamy nowoczesne rozwiązania techniczne ale również pomagamy w połączeniu asortymentu tak aby tworzył harmonijną całość. Jesteśmy obecni na targach branżowych od Frankfurtu w Niemczech poprzez Poznań kończąc na Kielcach to wszystko aby móc zaoferować produkty najnowszej myśli projektowej.

Naszym dodatkowym atutem jest możliwość wykonania usługi montażu, która umożliwia nie tylko skorzystanie z 8 % Vat-u ale również pozwala nam obsłużyć klienta w sposób kompleksowy. Dzięki temu nasza oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna na rynku wyposażenia łazienek.

Kocio? gazowy

Korzyści skorzystania z oferty San-Gaz

  • Kompleksowa oferta łącząca sprzedaż i montaż
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych
  • Możliwość skorzystania z 8 % Vat
  • Asortyment o nietuzinkowej i pięknej stylistyce

Porady techniczne

Firma San-Gaz korzystając z wiedzy nabytej podczas wieloletniego doświadczenia przygotowała dla swoich klientów informacje techniczne. Mamy nadzieję że zawarte artykuły przybliżą Państwu wiedzę pomocną podczas wyborów dla siebie najlepszych rozwiązań. W przypadku nie znalezienia poszukiwanych informacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Życzymy przyjemnej lektury.

Button Text

Schematy

Schematy pokazujące różne możliwości instalacji urządzeń znajdujących się w ofercie firmy San-Gaz. Katalog obrazuje również możliwe konfiguracje umożliwiające podłączenie kilku urządzeń jednocześnie tak aby współpracowały pomiędzy sobą.

Button Text

Etapy montażu wyposażenia łazienek

  • Doprowadzenie podłączeń ciepłej wody użytkowej, cyrkulacji i kanalizacji do wcześniej ustalonych miejsc

  • Montaż niektórych elementów np. grzejników, stelaży przed położeniem glazury

  • Demontaż np. grzejnika łazienkowego a następnie położenie glazury. Taki zabieg pozwala wyeliminować ewentualne błędy w rozstawie podejść do grzejnika

  • Po pracach glazurniczych właściwy montaż wcześniej zdemontowanych urządzeń oraz instalacja pozostałej armatury łazienkowej

Producenci

Galeria